S Pink Premium Pointer

28 maja 2013

Omomom

To szło tak: namioty, ognisko, jezioro, popijawa, fajni ludzie. Co wyszło? Jak zwykle. Wielka niewiadoma. No bo kurza stopa! Damian "Przypadek" specjalnie poszedł w sobotę do pracy, żeby mieć piątek wolne. I co? Próbują go wrobić, żeby jednak piątek był pracujący. Marzę o tym biwaku od rozpoczęcia roku szkolnego, który był we wrześniu w tamtym roku. Trzymajcie kciuki, żeby sms od "Przypadka" był dobrym sms-em. Żeby wyszło tak jak chcę!

Wczorajszy dzień był okropny. Deszcz, burza, pusto, smutno. Brak wiadomości na facebooku. Zastój. A co się robi w takie dni? Czyta książki. Więc przeczytałam dawno już zaczętą "Wróg". Zazwyczaj nie kończę niedokończonych książek, ale ta była warta poświęconego czasu.
Polowałam przy oknie na zdjęcie błyskawicy. I klatkę nam trochę zalało, bo żaden z sąsiadów nie raczył zamknąć drzwi. Kochani sąsiedzi. Pozdrawiamy sąsiadów. Dzisiaj na szczęście pojawiło się słoneczko, więc wyściubiłam nos z domu. Już nie jestem uczennicą, a osobą bezrobotną. Dzisiaj byłam w tak zwanym pośredniaku po decyzję, pobrykałyśmy z Gosią po zakładach, gdzie oczywiście nie ma pracy, a potem na piwko w plenerze z kuzynką.

Zdjęcia nie oddają prawdziwego koloru spodni, ale są miętowe. I z tego zakupu jestem dumna, gdyż w sh kosztowały mnie tylko złotóweczkę! Przybrudzone w kilku miejscach, ale za złotówkę to prawie jak za darmo, więc wzięłam choćby po to, aby zrobić z nich krótkie spodenki. Wyprały się i wyglądają świetnie! Z butów również jestem zadowolona, zakupione w sh, droższe niż spodnie, ale niezniszczone i wygodne. Dokupiłam dzisiaj stopki i zaczynam śmigać w kobiecych butach, nie tylko w adidasach. Jeśli zakupię sandałki będę obrzydliwie szczęśliwa. W czwartek się okaże, czy będzie mnie stać na nie z własnej kieszeni. Cichutko, to sekret, żeby nie zapeszyć. Jutro śpię długo, a potem odpowiadam na Wasze komentarze, których jest co raz to więcej. Dziękuję bardzo!

Na koniec mój cudowny fotograf:


PS Dodałam moderację komentarzy, aby żadnego nie przegapić i odpowiedzieć :)
PS 2 W moim pokoju cuchnie chińską zupą grzybową. Ot jakie pomysły ma dwudziestolatka.
PS 3 Podłączam baterie do ładowania od aparatu i... od jutra znowu lecę z tym koksem. 

15 komentarzy:

 1. Ślicze te spodnie <3
  Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Spooodnoe genialne!
  A za Nowak trzymam kciuki;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach te perełki w sh, uwielbiam je- spodnie genialne:))

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie dziś też wyszło wreszcie słońce.

  OdpowiedzUsuń
 5. W takim razie trzymam kciuki za biwak i za znalezienie pracy :)Spodnie świetne!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super wyglądasz, oddaj spodnie ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. No kurcze, czemu ja nie mam szczęścia do sh. ;c
  Mam nadzieję, że wszystko będzie szło po Twojej myśli :)

  OdpowiedzUsuń
 8. też wzięłam się za czytanie książek :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie przejmuj się u nas tez niecaciekawie :/
  Zapraszam na moje aukcje, pilnie potrzebuje uzbierać trochę pieniążków i jestem zmuszona sprzedać co nie co, może coś się Tobie spodoba - wszystkie aukcje od 1 zł.

  http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9086526

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy komentarz, szczerą opinię i krytykę :) Odpowiadam na każdy komentarz bez wyjątków :) Mile widziana dłuższa wymiana zdań. Zależy mi na stałych czytelnikach, więc jeśli Tobie również śmiało pisz.