S Pink Premium Pointer

10 września 2013

Poznaj Nelkę

Zaczynając od początku, dzisiaj postanowiłam Wam przedstawić kim jest Nelka i z czym to się je. Na pewno bez nerwów i krzyku. Ze szczyptą zrozumienia i szaleństwa. Z łyżeczką cukru i pieprzu. I kieliszkiem wódki. Lat dwadzieścia, metr sześćdziesiąt w kapeluszu i waga o pięć kilo większa niż być powinna.

1. Totalna łamaga nie patrząca nigdy pod nogi. Kałuża, wysokie progi, brak schodka - pruje prosto przed siebie. Często z obitymi kolanami i witana salwami śmiechu. I serio, totalnie nie utożsamia się z Bellą ze Zmierzchu. Była łamagą zanim bycie nią stało się modne.


2. Jest winna milionów przestępstw popełnionych na włosach. Farbowanie, rozjaśnianie, lokowanie, prostowanie, suszenie, szczotkowanie. Legenda głosi, że kiedyś sama obcięła grzywkę, która kończyła się jak tylko zaczynało czoło. Dziś dnia jest dumną posiadaczką włosów koloru dziki kasztan i prościutkiej grzywki, którą wczoraj sama ścięła.


3. Maniaczka wszelakiego rodzaju książek. Z każdej wycieczki (wyjazdu) musi przywieźć chociaż jedną. Jednak żeby powiedzieć, że książka jest dobra, sama musi ją przeczytać. 


4. Również maniaczka dobrych filmów i seriali. Nie cierpi jeśli coś co ogląda śmierdzi kiczem i beztalenciem.


5. I przede wszystkim maniaczka dobrego rapu. Urodzona w spodniach, fanatyczka pluszaków, nie bojąca się szczurów, jaszczurek ani innych podobnych zwierząt. Woląca towarzystwo facetów niż dziewczyn.
("Jeśli pijesz z facetami i nie masz o czym z nimi gadać, wystarczy, że się wtrącisz i powiesz: "Ale to nie jest powód, żebyśmy nie wypili". Rozmowa idzie jak ta lala")

6. Żądna przygód i kochająca nad życie swojego faceta.7. W takich kapciach galopuje przez pokoje: 


8. KOCHA MOTOCYKLE. Marzy o swoim własnym.


Ale jakakolwiek by nie była zawsze będzie sobą, a my widzimy się za parę dni :)

6 komentarzy:

 1. Śliczniutkie kapcie :D
  Uwielbiam czytać książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie boję się szczurów, jaszczurek ^^

  Jeśli będziesz miała czas, wpadnij na mojego bloga ;)
  palyna-paulina.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 3. super post :) uwielbiam motocykle :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No to widzę, że mamy dużo wspólnego ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne zdjęcia ;d

  dodajemy do obserwowanych ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy komentarz, szczerą opinię i krytykę :) Odpowiadam na każdy komentarz bez wyjątków :) Mile widziana dłuższa wymiana zdań. Zależy mi na stałych czytelnikach, więc jeśli Tobie również śmiało pisz.